کامیابی نیا و جنگ بین المللی با رقبای آبی - اخبار پرسپولیس

اخبار پرسپولیس

سایت اخبار پرسپولیس:

پایان دوران بدشانسی های هافبک ملی پوش پرسپولیس و او در نهایت موفق شد بدون مشکل خاصی در دربی حاضر شود.

کمال کامیابی نیا که معمولا طی فصول گذشته به دلیل محرومیت و مصدومیت دربی را از دست می داد، اینبار بدون مشکل و حاشیه خاصی مهیای این جدال شده و برابر رقبای خود در تیم ملی خواهد ایستاد و امیدوار به موفقیت برابر آنها و جلب نظر کارلوس کی روش است.

کامیابی نیا که امید ابراهیمی، روزبه چشمی و امید نورافکن را در تیم رقیب به عنوان رقبای خود می بیند، اینبار در تقابلی مستقیم با امید ابراهیمی که امروز از سوی شفر به عنوان فرمانده این تیم معرفی شد قرار خواهد گرفت و به دنبال نقض صحبت های مرد آلمانی نیمکت استقلال است.

مرد پیروز این نبرد رو در رو مطمئنا از جایگاه مستحکم تری در تیم ملی و در آستانه جام جهانی برخوردار خواهد بود و پیش بینی می شود صحنه های جالب توجهی در رقابت شماره ۱۱ پرسپولیس و ۶ استقلال در این دربی رقم بخورد.

کامیابی نیا که از سوی برانکو ایوانکوویچ به عنوان فرمانده این تیم در میانه میدان انتخاب شده، بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت، بار دیگر در بهترین فرم خود برای دستیابی به انگیزه های شخصی و تیمی خود مقابل استقلال و امید ابراهیمی قرار خواهد گرفت و با توجه به قدرت گلزنی و نزدیک شدن به فاز تهاجمی سرخپوشان یکی از مهره های خطرناک مرد کروات در این بازی محسوب می شود.