پروین: ما مرده پرست هستیم/ پیشکسوتان همه پشت سر هم حرف می زنیم - اخبار پرسپولیس

اخبار پرسپولیس

شیش تاییا دات کام:

سرمربی اسبق سرخپوشان گفت:مگر باید حضور من در جمع این بچه ها که شاگردانم بودند باعث ناراحتی کسی شود؟ 

علی پروین در حاشیه مراسم تجلیل از پیشکسوتان پرسپولیس اظهار داشت: من  دو سه روز پیش از طریق سعید شیرینی مطلع شدم که چنین مراسمی برپاست. خیلی خوشحالم که در این مراسم شرکت کرده ام و بیشتر شاگردانم را اینجا می بینم.

وی ادامه داد: ایراد ما پیشکسوتان این است که متاسفانه اینجا با هم خوب هستیم اما از این در که خارج می شویم همه پشت سر هم حرف می زنیم. عیب ما این است. اگر اتحاد داشته باشیم همه هر چند روز یکبار دور هم جمع شویم و تشکیلاتی درست کنیم، این پیشکسوتان جایگاه خود شان را پیدا می کنند.

پروین افزود: متاسفانه ما مرده پرست هستیم. منتظریم یک پیش کسوت بمیرد، ببریمش امجدیه یک دور بزنیم برگردیم خانه و آن فرد را بفرستند بهشت زهرا. در حالی که تا وقتی زنده هستیم باید قدر همدیگر را بدانیم. باید پیشکسوتان جمع شوند و یک تشکیلاتی درست کنند. من فکر می کنم این شرکت پرسپولیس کهن بتواند یک چنین کاری بکند. ما هم خوشحال می شویم که این پیشکسوتان به جایگاه خودشان برسند.

پیشکسوت سرخ پوشان در خصوص شکایت پرسپولیس در صورت استفاده از نام و برند این تیم اظهار داشت: من از این موضوع اطلاعی ندارم. ولی فکر می کنم این شرکت زمان رویانیان ثبت شده و به نام پرسپولیس کهن فعالیت می کند و من از سایر قضایا اطلاعی ندارم.

وی گفت درخصوص بازی تیم ملی با ازبکستان گفت: همه بازی ها سخت است ولی من امیدوارم که از آنجا با دست پر برگردیم. ازبک ها خوب  امتیاز جمع کردند اما بچه های ما از عهده آنها بر می آیند.

پروین در خصوص عملکرد تیم ملی فوتسال کشورمان نیز گفت: من به فوتسالیست ها تبریک می گویم واقعا تا همینجا شاهکار کرده اند. امیدوارم که امشب هم روسیه را ببرند و به فینال برسند.

وی در خصوص بازی پرسپولیس و سپاهان گفت: پرسپولیسی ها گل کاشتند و بازی خیلی خوبی کردند و دل ملتی را شاد کردند.

پروین در پاسخ به سئوال خبرنگاری که با وی مطرح کرد حضورش در این مراسم باعث دلخوری  طاهری می شود یا نه گفت: خب بشود.مگر باید حضور من در جمع این بچه ها که شاگردانم بودند باعث ناراحتی کسی شود؟ من خودم اگر جای  طاهری بودم  می آمدم بین این بچه ها می نشستم و تبریک می گفتم. این باشگاه مال این بچه هاست. این شرکت را من می دانم که ثبت شده است. یک وقت است که می خواهند از نام پرسپولیس استفاده کنند اما این شرکت ثبت شده است و اینها می خواهند یک تشکیلات برای پرسپولیس ایجاد کنند.