عنایتی: محکوم به پیروزی مقابل پرسپولیس هستیم - اخبار پرسپولیس

اخبار پرسپولیس

سایت اخبار پرسپولیس:

سرمربی تیم فوتبال مشکی پوشان معنقد است تیمش مجبور به کسب سه امتیاز مقابل اگردان برانکو است.

رضا عنایتی سرمربی تیم فوتبال مشکی پوشان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در برابر پرسپولیس تهران اظهار کرد: به جامعه داوری درگذشت پیشکسوت این عرصه را تسلیت می گویم. بازی با پرسپولیس سخت ترین بازی است اما بچه ها از آمادگی خوبی برخوردارند. به برد محکوم هستیم، تلاش می کنیم تا یک بازی خوب را به نمایش بگذاریم. استرس داشتیم که کارت مهاجم گرجی ما صادر نشود اما شرایط خوبی دارد و کارتش هم امروز صادر شد.

او ادامه داد: فردا از وی در صورت نیاز استفاده خواهیم کرد. امیدواریم ITC بازیکن عراقی تیم هم صادر شود، به شخصه به این بازیکن خیلی امیدوارم. چند بازیکن دیگر هم در نظر داریم تا جذب کنیم. اصلا این روزها به جدول نگاه نمی کنیم، جدول در روز اخر اهمیت دارد. این اتفاقاتی که امروز در دیدارهای رقبای ما هم رخ داده باعث می شود تا بازیکنانم انگیزه بگیرند. به فوتبال دفاعی اعتقادی ندارم، فوتبال هجومی را دوست دارم. قرار نیست فقط دفاع کنیم یا فقط حمله کنیم. هجومی و منطقی به مصاف حریف خود می رویم.

عنایتی گفت: پناهی و صالحی مصدومند، بادامکی هم بهتر شده و امیدواریم بتوانیم از وی استفاده کنیم. برای دهنوی هم که با وی به توافق نرسیدیم آرزوی موفقیت می کنیم.

سرمربی مشکی پوشان درباره دیدار در استادیوم ثامن و بازی نکردن در ورزشگاه امام رضا گفت: طبق قانون باید ۱۰ درصد بدهیم اما این اتفاقات جز تبریز در هیچ کجای ایران رخ نمی دهد. به هواداران می گویم که خواهشا به ورزشگاه بیایند، بودن هوادار به ما کمک می کند تا موفق باشیم. امیدوارم زودتر به ورزشگاه بیایند که ثامن یکدست مشکی باشد. باعث تاسف است که ورزشگاه مدرن امام رضا (ع) در بهترین نقطه شهر همینطور بی استفاده مانده و باید مسابقات خود را در دورترین نقطه از شهر برگزار کنیم.

او در این باره ادامه داد: در آینده به عنوان موزه از این ورزشگاه ان شاءالله استفاده خواهدشد. دیدیم که احترام احترام می آورد و در مصاف با نفت آبادان هم با وجود حضور ۱۵ هزار هوادار به هیچکس هیچ توهینی نشد.
عنایتی درباره تقابل با برانکو اظهار کرد: برانکو یک مربی بادانش است و ۷ سال زیر نظر وی کار کردم. برای وی به جز بازی فردا آرزوی موفقیت می کنم. اگر اتفاقات غیرمترقبه ای نیافتد امیدوارم بتوانیم از پس پرسپولیس براییم.
عنایتی درباره نقاط ضعف و قوت مشکی پوشان گفت: در تمام نقاط شرایط خوبی داریم، در خط حمله هم یونس شاکری هم بازیکن گرجی در ادامه راه به ما کمک خواهندکرد. هرچه تیم قوی تر باشد، به نفع ما در روزهای آتی خواهدبود. حنیف شرایط خیلی خوبی دارد و در خط دفاعی کمک ما خواهدبود.

سرمربی مشکی پوشان در تمجید از دستیارانش بیان کرد: باید از کمک هایم تشکر کنم، آنها واقعا خوب هستند و اصلا بحث سرمربی و مربی نداریم .

وی درباره مربی بازیکن بودن حنیف عمران زاده گفت: چنین چیزی نیست. حنیف بازیکن خوب و خوش قلبی است و در نیم فصل دوم عصای دست ما خواهدبود.