عابدینی: با سرخابی های پایتخت به تعامل رسیدیم - اخبار پرسپولیس

اخبار پرسپولیس

شیش تاییا دات کام:

سرپرست سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال گفت: برخی حرف هایی می زنند که از سر ندانستن قانون و رفتارهای اجرایی است.

امیر عابدینی در گفت وگویی با اشاره به نشست امروز با مدیران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: جلسه بسیار خوبی بود.  طاهری به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس و  توفیقی به عنوان نماینده آقای افتخاری در این نشست حضور یافت. ما تصمیم گرفتیم تا فعالیت های دوسامانه موجود یک کاسه شود و سامانه ای که تعریف هواداری خواهد داشت و منافع همه باشگاه ها، اپراتورها و واسطه های اجرایی را دربر بگیرد به کار خود ادامه دهد. قرار شد تعامل داشته باشیم و ضمنا جلسه ای را با اپراتور مربوطه برگزار کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا سامانه ۳۰۹۰ به کار خود ادامه می دهد، گفت:بله. این سامانه برای باشگاه های استقلال و پرسپولیس و تراکتورسازی جا افتاده است و باید مورد محافظت قرار بگیرد. متاسفانه برخی حرف هایی می زنند که از سر ندانستن قانون و رفتارهای اجرایی است.

عابدینی درباره اینکه آیا سامانه ۳۰۴۰ کنار گذاشته می شود، گفت: ۳۰۴۰ هنوز منتفی نشده است اما قرار شد یک سامانه به عنوان سامانه هواداری در خدمت باشگاه ها باشد و منافع همه باشگاه ها را در نظر بگیرد. مثلا در گذشته طرفداران استقلال عدد ۴ را به ۳۰۹۰ می فرستادند و پرسپولیسی ها عدد ۶ را. تراکتورسازی هم عدد ۳ داشت. حالا مقرر می شود که مثلا اگر استقلال با سیاه جامگان بازی داشت طرفداران سیاه جامگان عدد ۸ را به این سامانه ارسال کنند. البته ما این را هم در نظر می گیریم که باشگاهی مثل پرسپولیس که بیشترین هوادار را در ایران و آسیا دارد از این فرآیند می بایست بیشترین بهره را ببرد.

وی درباره شماره های دیگر باشگاه های لیگ برتری گفت: ما از باشگاه ها خواسته ایم تا عددهای خود را مشخص کنند و خیلی از آنها آمدند و قرارداد هواداری منعقد کردند.

عابدینی درباره لباس های برند آدیداس که برای تیم ملی در نظر گرفته شده است بیان داشت: ما اختیار کامل را به آقای ساکت دادیم و در جلسه ای که با ایشان، آقای درخشان، آقای کفاشیان و آقای ترابیان برگزار کردیم تصمیم بر  این شد که تیم ملی تا فروردین ۹۶ مشکلی از بابت لباس نداشته باشد و برای فروردین به بعد برنامه ریزی لازم را انجام دهیم. البسه مربوط به برند آدیداس نیز تهیه شده و در اختیار تیم ملی قرار می گیرد و روز بازی با قطر از این لباس ها رونمایی خواهدشد.