طارمی باید تا قبل از سفر پرسپولیس به اوکراین ماندن یا جدایی اش را قطعی کند - اخبار پرسپولیس

اخبار پرسپولیس

سایت اخبار پرسپولیس:

مسئولان باشگاه پرسپولیس به مهاجم ملی پوش خود که خواهان جدایی از این باشگاه است گفته اند تکلیف قطعی خود تا قبل از سفر پرسپولیس به اوکراین را اعلام کند.

با حضور ملی پوشان در تمرین تیم فوتبال پرسپولیس کماکان مهدی طارمی در تمرینات حاضر نیست و از آنجایی که بحث لژیونر شدن این بازیکن به گوش می رسد وی با باشگاه هماهنگ کرده که تا روشن شدن قطعی تکلیفش در تمرینات شرکت نکند.

این در حالی است که روز گذشته برانکو سرمربی پرسپولیس در مصاحبه ای که با خبرنگاران داشت عنوان کرد که طارمی برای جدایی از پرسپولیس نظر مثبت مسئولان باشگاه را به دست آورده و از این حیث مشکلی وجود نخواهد داشت اما موضوعی که در این میان مهم است این است که مبلغ رضایت نامه طارمی که مسئولان باشگاه پرسپولیس آن را ۴ میلیارد تومان عنوان کرده اند چطور حل خواهد شد.

از طرفی شاگردان برانکو روز چهارشنبه هفته بعد تهران را به مقصد اوکراین ترک خواهند کرد و مسئولان باشگاه پرسپولیس به طارمی گفته اند که تا قبل از این سفر تکلیف قطعی خودش برای باقی ماندن در پرسپولیس یا جدایی از این تیم اعلام کند. چرا که در صورت جدایی قطعی این مهاجم پرسپولیسی ها باید به سرعت به دنبال جذب یک بازیکن و پر کردن جای خالی این مهاجم ملی پوش باشند.