سوژه روز: دستیار گران تر از سرمربی استقلال! - اخبار پرسپولیس

اخبار پرسپولیس

سایت اخبار پرسپولیس:

سوژه هایی که علیرضا منصوریان از زمان ورود به دنیای مربیگری ایجاد می کند، تمامی ندارد.

منصوریان از زمان قبول سرمربی گری استقلال سوژه های زیادی ایجاد کرده است مثل بنزین سبز، پیشنهاد اروپایی، فرشینگ، پردازش، سه امتیاز بازی جام حذفی، مهدوی کیا دوم و …
اما جدیدترین سوژه منصوریان مربوط می شود به انتخاب دستیاری که گران تر از خود آقای سرمربی است!
در دنیای مربیگری حرفه ای معمولا سرمربی از تمام اعضای کادر فنی منتخب خود دستمزد بیشتری می گیرد اما این مورد هم در استقلال منصوریان رعایت نشد تا سوژه جدیدی ایجاد شود.
میک مک درموت مربی بدنساز و همچنین دستیار ایرلندی منصوریان از دو هفته پیش در تمرینات این تیم شرکت کرد و تاثیر حضور او در تمرینات و برنامه های آبی پوشان از همان روز اول مشخص شد. این مربی ایرلندی البته چندان هم ارزان برای استقلال آب نخورده و کسی که دو سال اخیر را در تیم های متمول امارات سپری کرده، از همه مربیان استقلال حتی منصوریان هم گران تر است.
 
ظاهرا این مربی بیش از یک میلیارد تومان با استقلال قرارداد امضا کرده و همین موضوع هم باعث شده تا افتخاری از منصوریان بخواهد تعداد اعضای کادر فنی اش را کم کند. البته این موضوع هنوز مورد موافقت سرمربی استقلال قرار نگرفته است اما ظاهرا مجبور به تمکین است.
 
احتمالا مک درموت، اولین مربی فوتبال ایران خواهد بود که قراردادی، گران تر از سرمربی تیم امضا می کند. منصوریان فصل پیش، انقدر از وضعیت دستیارانش ناراضی بوده که امسال راضی شود فردی گران تر از خود او، در کادرفنی حضور داشته باشد.