سومین گل سه امتیازی آقای گل - اخبار پرسپولیس

اخبار پرسپولیس

سایت اخبار پرسپولیس:

بهترین گلزن لیگ برتر در روزی که چند فرصت مناسبت گلزنی را از دست داده بود توانست با یک گل حساس در دقیقه نود سه امتیاز شیرین را برای تیمش به دست بیاورد.

علی علیپور با گلی که برابر سیاه جامگان به ثمررساند دوازده گله شد و فاصله اش را با رقبانش در کورس آقای گلی افزایش داد. علیپور در بازی امروز برابر سیاه جامگان یکی دو موقعیت خوب را در نیمه اول و دوم از دست داد اما سرانجام در دقیقه ۹۰ توپی که نعمتی در کنار خط کرنر از مدافع سیاه جامگان دزدید را وحید امیری با دقت بالایی روی شش قدم ارسال کرد و علیپور دروازه خالی را با یک ضربه محکم به طاق دروزاه سیاه جامگان کوبید. دوازدهمین گل علی علیپور در این فصل از رقابت های یک سه امتیازی بود. او دوبار دیگر در این فصل برای پرسپولیس گل های سه امتیازی به ثمررسانده بود. علیپور در برابر سپیدرود و استقلال تهران نیز دوبار با تک گلهایش سه امتیاز را برای پرسپولیس به دست آورده بود و این سومین بار بود که او گل سه امتیازی برای تیمش به ثمررساند.

مهاجم شماره هفتاد پرسپولیس در این فصل مقابل تیم های تراکتور،سپیدرود، ذوب آهن، سایپا،استقلال تهران، استقلال خوزستان(۲گل)، صنعت نفت آبادان(۲گل)، سپاهان ، گسترش فولاد و سیاه جامگان موفق به گلزنی شده و اکنون با دوازده گل آقای گل رقابت های لیگ برتر است.