رایزنی ها برای جلوگیری از لغو دربی ادامه دارد/ از پرسپولیس انکار و از برگزار کننده دربی اصرار - اخبار پرسپولیس

اخبار پرسپولیس

سایت اخبار پرسپولیس:

باشگاه پرسپولیس رسما اعلام کرده است دربی لغو شده و تیم اماده جدال با نفت در تاریخ سی ام تیرماه برای برگزاری سوپرجام است. دیروز اسپانسر مشترک سرخابی ها اعلام داشته بود عدم توافق با صداوسیما تنها مشکل ایجاد شده در برگزاری بازی است و اگر صداوسیما بازی را با شرایطی که برای ما درامدزا نباشد پخش نکرد برخب شبکه های ماهواره ای امادگی پخش ان را دارند.

فتاحی رییس کمیته مسابقات هم اعلام کرد دربی برگزاد نحواهد شد چرا گه امکان پخش ان از سوب صداوسیما فراهم نشده و عمده راهکارهای درامدزایی بازی هم حق پخش ان بوده.در این اظهارنظر فتاحی هم اسپانسر مشترک سرخابی ها تاکید گرددربی برگزار خواهد شد و در ادامه اتفاقات دیروز عصر باشگاه پرسپولیس رسما اعلام داشت دربی لغو شده. در واکنش به این تصمیم باشگاه پرسپولیس هم اسپانسر از جریمه دوبست هزار یورویی پرسپولیس خبر داد.انها مدعی هستند برای اجاره ورزشگاه و میزبانی با بیله فلدی ها قراردادی دویست هزار یورویی امضا شده و پرسپولیس اگر تمکین نکند باید این خسارت را بپردازد.

امروز نیز اخباری مبنی بر ادامه رایزنی های اسپانسر مشترک سرخابی ها برای جلوگیری از لغو بازی دریافت کردیم. اسپانسر سرخابی ها که اسپانسر برخی فدراسیون ها نیز هست و طی این مدت ارتباط خوبی با وزارت ورزش داشته می کوشد مانع از لغو دربی شود.انها همچنان برخلاف اعلام رسمی پرسپولیس از برگزاری مسابقه سخن گفته و از سویی از تهدید به جریمه دویست هزار یورویی پرسپولیس سخن می گویند.

مسوول برگزاری مسابقه دربی می کوشد مانع از لغو دربی شود و در تلاش است پرسپولیس را متقاعد به حضور در این بازی و سفر به المان کند. انها به سارمان لیگ هم اعلام کرده اند دربی سی و یک تیر در المان برگزار و سوپرجام چهار مرداد برگزار شود.

در این میان مسوولان باشگاه استقلال زیرکانه از هرگونه اظهارنظر خودداری می کنند تا مبادا مسمول جریمه شده و ادعای دریافت خسارت از این باشگاه شود. مشکل توافق با صدا و سیما درباره حق پخش، پخش تیزرهای تبلیغاتی و یا مشارکت اسپانسر در درامدهای اگهی های بازرگانی پخش بازی هم حل نشده و تحت هیچ شرایط هم مجوز پخش مسابقه از شبکه ماهواره ای صادر نمی شود.

فعلا از پرسپولیس انکار و تاکید بر لغو دربی و از اسپانسر اصرار به عدم لغو، برگزاری حتمی بازی و البته تلاش برای راضی کردن طاهری برای حضور در این بازی را شاهد هستیم و در کنار ان نیز تهدید به دریافت خسارت دویست هزار یورویی.

ماجراهای دربی همچنان ادامه دارد.