حسینی: بازیکنان جدید پرسپولیس بدانند پیراهن چه تیمی را به تن کردند - اخبار پرسپولیس

اخبار پرسپولیس

سایت اخبار پرسپولیس:

کاپیتان تیم پرسپولیس گفت: از فصل گذشته طلبکار هستیم و این فصل هم پولی نگرفتیم و این مسئله کار ما را سخت کرده است.

سیدجلال حسینی در گفت وگویی درخصوص اردوی تیم پرسپولیس در کشور کرواسی گفت: خوشبختانه اردوی خیلی خوبی را پشت سر می گذاریم و امکانات و شرایط خوبی هم اینجا برپاست. خوشبختانه تمرینات خوبی انجام می دهیم و به جز ملی پوشان، همه بازیکنان حضور دارند و تمرینات خود را به خوبی انجام می دهند. باید بیشتر از همیشه تمرین کنیم، چون بازی های سختی در پیش داریم.

وی درباره حضور بازیکنان جدید در پرسپولیس افزود: بازیکنانی که قرار است از نیم فصل دوم به ما اضافه شوند باید بدانند که پیراهن چه تیمی را به تن دارند، در تیم پرسپولیس انتظارات بسیار بالاست و شرایط تیم پرسپولیس با همه تیم ها فرق می کند، باید با همه وجود در خدمت تیم باشیم و تلاش چند برابری انجام دهیم تا بتوانیم موفقیت هایمان را ادامه دهیم.

کاپیتان تیم پرسپولیس درباره مشکلات این روزهای سرخپوشان افزود: بازیکنانی که به کرواسی آمدند، از فصل گذشته طلب دارند و امسال هم هیچ گونه دریافتی نداشتند، ما از باشگاه طلب داریم و شرایط سختی هم در پیش خواهیم داشت، اما با این وجود، بازیکنان همه تلاش خود را انجام می دهند و چشم انتظار مدیران هستند تا با تلاش بیشتر بتوانند مشکلات بازیکنان را حل کنند.

وی ادامه داد: ما مشکلات زیادی داریم و از سال گذشته دریافتی نداشتیم، امسال هم پولی نگرفتیم و امیدواریم که این مشکلات حل شود، تا درنهایت شرایط ما هم ایده آل شود. ما دو پنجره نقل و انتقالات است که نتوانستیم بازیکن بگیریم و این مسئله واقعا کار سختی است. بازیکنانی هم که با باشگاه قرارداد امضا کردند، از نیم فصل می توانند به ما بپیوندند. من معتقدم که نیم فصل اول سخت ترین نیم فصل فوتبالی ماست و با تیم الدحیل بازی داریم که از تیم ملی قطر قوی تر است، این تیم قوی تر شده، اما ما نه تنها بازیکن نگرفتیم بلکه بازیکنانی را هم از دست دادیم.