تاریخ سازی پرسپولیسِ برانکو - اخبار پرسپولیس

اخبار پرسپولیس

سایت اخبار پرسپولیس:

پرسپولیس خود را آماده دیدار حساس برابر الاهلی عربستان در دور برگشت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا می کند.

 
این دیدار در حالی برگزار می شود که جدال رفت دو تیم به میزبانی پرسپولیس در عمان با تساوی دو بر دو به پایان رسید و حال که الاهلی در امارات میزبان است باید تکلیف تیم صعود کننده به فینال مشخص شود.
 
پرسپولیس روزهای بسیار خوبی را با برانکو ایوانکوویچ تجربه می کند و هواداران این تیم به اصطلاح روی ابرها حرکت می کنند. ارتش سرخ آسیا دو فصل قبل نایب قهرمانی در لیگ  برتر ایران را به دست آورد و فصل قبل هم توانست جام قهرمانی را بالای سر برد.
 
پرسپولیس در فصل جاری هم با کسب ۱۳ امتیاز از ۵ بازی در صدر جدول رده بندی جای دارد و شانس نخست کسب عنوان قهرمانی به شمار می آید. برانکو تیمش را نسبت به فصل قبل تقویت کرده و با نیمکت خوبی که این مربی کروات در اختیار دارد می تواند نتیجه هر بازی را تغییر دهد و این مورد به خوبی در دو دیدار اخیر پرسپولیس برابر الاهلی و گسترش فولاد نمایان شده است. به تعبیر دیگر دست برانکو روی نیمکت باز است، موردی که از ابتدای حضور برانکو در پرسپولیس تا به امروز شاهد آن نبودیم و شاید یکی از دلایلی که کارشناسان معتقدند تیم امسال برانکو هم خوب بازی میکند و هم نتیجه میگیرد به همین نیمکت ذخیره های قوی پرسپولیس برگردد.
 
فراموش نکردیم که پرسپولیس لیگ پانزدهم خوب و چشم نواز بازی میکرد ولی نتیجه گیری مناسبی نداشت و نهایتا نائب قهرمان شد و پرسپولیس لیگ شانزدهم نتیجه می گرفت ولی چشم نواز و زیبا بازی نمیکرد.
 
اما پرسپولیس مدل ۹۶ هم زیبا و چشم نواز بازی میکند و هم نتیجه لازمه را کسب میکند و این تیم با کادر فنی با دانش و کاربلد خود به دنبال تاریخ سازی و خلق شگفتی است.
 
پرسپولیس برانکو که یکی یکی تمامی رکورد های منفی و طلسم ها را در این دو سه سال اخیر از بین برده بدنبال شکستن طلسم ۱۷ ساله غیبت پرسپولیس در بین چهار تیم برتر آسیاست. این اولین خواسته برانکو و تیم اوست.
 
قهرمان ایران به دنبال رسیدن به فینال و تاریخ سازی است، هدفی که با وجود پروفسور و تیم یکدست و متحد تحت رهبری او دور از دسترس نیست.