برانکو: می توانیم با بازیکنان ایرانی یک تیم عالی بسازیم - اخبار پرسپولیس

اخبار پرسپولیس

سایت اخبار پرسپولیس:

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه می توانیم با بازیکنان ایرانی یک تیم عالی بسازیم گفت: مهدی ترابی یک خرید خیلی خوب برای ما است.

برانکو ایوانکوویچ در گفت وگویی در مورد دلخوری مربیان تیم امید ایران به خاطر حضور ملی پوشان امید پرسپولیس در اردوی کرواسی اظهار داشت: حضور این نفرات در اردوی آماده سازی تیم لازم بود اما با هماهنگی انجام شده آنها به زودی راهی تهران خواهند شد.

وی در واکنش به این سوال که با بازگشت ملی پوشان امید تیمش در برنامه های آماده سازی تیم او مشکلی بوجود نمی آید؟ عنوان کرد: همین طور است اما بحث تیم ملی ایران مطرح است.

سرمربی پرسپولیس در مورد حضور مهدی ترابی در این تیم و خوشحالی هواداران تیمش بابت این انتقال یادآور شد: این یک خرید خیلی خوب برای تیم ما بود و می توانیم در آینده یک تیم عالی با بازیکنان ایرانی داشته باشیم.

برانکو در واکنش به برتری تیم ملی کرواسی مقابل دانمارک در ضربات پنالتی و حضور این تیم در بین ۸ تیم نهایی جام جهانی تصریح کرد: بابت این اتفاق همه ما در کرواسی خوشحال هستیم و برد خیلی شیرینی بود.

وی راجع به آینده تیم ملی کرواسی و اینکه چقدر شانس برای قهرمانی تیم ملی کشورش در جام جهانی برخوردار است، گفت: هر اتفاقی ممکن است در جام جهانی رخ دهد اما مسلما کرواسی برای قهرمانی در این رقابت ها کار بسیار سختی پیش رو دارد.