برانکو: حرفی جز تبریک برد به ذوب آهن ندارم/ می بردیم اتفاقی رخ نمی داد - اخبار پرسپولیس

اخبار پرسپولیس

شیش تاییا دات کام:

سرمربی تیم پرسپولیس گفت: نمی توانم نگرانی و انتقادی از بازیکنانم داشته باشم و علی رغم نتیجه تیم برتر میدان بودند.

برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل ذوب آهن اظهار داشت: حرفی جز تبریک برد به ذوب آهن ندارم. همین طور نمی توانم نگرانی و انتقادی از بازیکنانم داشته باشم و علی رغم نتیجه تیم برتر میدان بودند. متاسفم هدیه عید پیامبر اسلام را به هواداران بدهیم.

وی ادامه داد: مقابل تیمی مثل ذوب آهن نباید فرصت ها را از دست بدهیم. متاسفانه ذوب آهن از یک شوت از راه دور به گل رسید. لیگ ادامه دارد. این دومین شکست ما در ۴۰ بازی گذشته است. باید خودمان را آماده کنیم که این شکست تکرار نشود. از هم اکنون باید آماده بازی سیاه جامگان شویم.

خبرنگاری از برانکو بابت عدم حضورش در نشست روز گذشته انتقاد کرد و گفت من بابت این موضوع از شما سوال نمی کنم.

برانکو در پاسخ به این پرسش گفت: ما از طریق سایت مان عذرخواهی کردیم. با این وجود این حق شماست که سوال کنید یا نکنید.

در ادامه وی در پاسخ به پرسشی درباره شکست تراکتورسازی مقابل سپاهان و اینکه پرسپولیس هنوز شانس قهرمانی در نیم فصل را دارد گفت: ما درباره بازی تراکتورسازی و سپاهان تحلیلی نکردیم. هنوز نیم فصل هم تمام نشده است. نتایج مختلف زیاد خواهد بود و بالا و پایین می شود. اگر امروز هم می بردیم اتفاق خاصی رخ نمی داد و فقط اختلاف امتیازمان بیشتر می شد. همیشه گفته ام نتایج لیگ نامعلوم است و هر تیمی می تواند هر تیم دیگر را ببرد. این یک مزیت برای فوتبال ایران است که هواداران می توانند تماشا کنند ولذت ببرند. تا پایان لیگ بازی ها نامعلوم است و این دقیقا مثل دو لیگ گذشته است.