آهای تراکتوری های دقیقا به چه چیزی اعتراض می کنید؟ - اخبار پرسپولیس

اخبار پرسپولیس

شیش تاییا دات کام:

مسئولان باشگاه تراکتورسازی جای فریب دادن هواداران خود به آنها توضیح دهند چگونه در خانه مقابل تیمی متوقف شدند که در خانه خودش از استقلال ۳ گل خورد!

بعضی ها اعتراض می کنند که اعتراض کنند. بعضی ها هم مصاحبه می کنند که مصاحبه کنند. هدفی در کار نیست. فقط اینکه یک جوی را بهم بزند کفایت می کند!

این روزها فضای رسانه های ورزشی کشورمان با اعتراض جالب باشگاه تراکتورسازی همراه شده. اعتراضی که باعث بروز انتقادهای زیادی شده و کمتر کسی آن را جدی می داند. مسئولان باشگاه تراکتورسازی جوی درست کرده اند که هر کسی نداند، فکر می کند فدراسیون برنامه مسابقاتش را داده تا برانکو تنظیمش کند!

گلایه های مسئولان باشگاه تراکتورسازی مبنی براینکه چرا آنها باید زودتر از پرسپولیس بازی کنند البته با پاسخ مناسبی از سوی مسئولان سازمان لیگ مواجه شد و با این جواب بود که مشخص شد در تنظیم برنامه مسابقات این نکته لحاظ شده که پرسپولیس و تراکتور در این زمینه به دفعات مساوی از امتیاز دیرتر بازی کردن از حریف برخوردار هستند.

از طرف دیگر معمولا رسم است تنها مسابقات هفته های پایانی که از اوج حساسیت برخوردارند به صورت همزمان برگزار شوند ضمن اینکه مطرح کردن چنین موردی بیشتر نوعی بهانه گیری حرفه ای است. در حقیقت تراکتوری ها با بیان کردن این اعتراض با یک تیر چند نشان زده اند.

اول اینکه تساوی غیرمنتظره خانگی شان مقابل صنعت نقت را لاپوشانی کرده اند. هواداران تراکتورسازی هم اکنون به جای اینکه در مورد این حرف بزنند که چرا تیمشان مقابل صنعت نفت نتیجه نگرفته و اختلاف امتیازش با پرسپولیس افزایش یافته، در مورد ظلم سازمان لیگ صحبت می کنند.

دوم اینکه بیان کردن این صحبت ها می تواند به افزایش فشار روی سازمان لیگ و داورها منجر شود.از این به بعد هر داوری در تبریز سوت بزند با این پیش فرض از سوی هواداران مواجه خواهد شد که او مثلا مامور فدراسیون برای قهرمان نشدن تراکتورسازی است!

سوم اینکه اگر هم تراکتورسازی قهرمان نشود کادرفنی بهانه لازم برای توجیه ناکامی را خواهد داشت و همه چیز را به گردن سازمان لیگ می اندازد.

مسئولان باشگاه تراکتورسازی جای فریب دادن هواداران خود به آنها توضیح دهند چگونه در خانه مقابل تیمی متوقف شدند که در خانه خودش از استقلال ۳ گل خورد!